Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 72961.43 LENOVO X1 CARBON G10 i7-1260P 16GB 512GB SSD 14" FREEDOS 21CCS03PTXSatıcı: Zitek Bilişim
73.362,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 73362.58 Lenovo X1 Carbon G10 I7-1260P 16GB 512GB SSD 14" Freedos 21CCS03PTXSatıcı: Zitek Bilişim
76.423,53 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 76433.53 Lenovo X1 Carbon G10 21CCS03PTX i7-1260P 16 GB 512 GB SSD 14" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
76.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 76999.00 Lenovo X1 Carbon Intel Core I7-1260P 16GB 512GB SSD 14" FullHD Fredos 21CCS03PTXSatıcı: NotebookStore
77.335,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 77335.09 Lenovo X1 Carbon Intel Core i7-1260P 16GB 512GB SSD 14" WUXGA Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21CCS03PTXSatıcı: notebookstore
77.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 78009 Lenovo X1 Carbon 21Ccs03Ptx Intel Core i7 1260P 14" 16 GB RAM 512 GB SSD FHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: NotebookStore
80.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 80599.00