Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 13 U7-258V 32 GB 1 Tb SSD 14'' 2.8k OLED W11PRO 21NS004MTX
Satıcı: EK_AY bilişim | 1 yorum
136.320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 136320.00
Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 13 U7-258V 32 GB 1 Tb SSD 14'' 2.8k OLED W11PRO 21NS004MTX
Satıcı: Vesa Teknoloji | 1 yorum
139.766,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 139766.40
LENOVO ThinPad X1 Carbon GEN 13 Aura 21NS004MTX U7-258V 32GB 1TB SSD 14'' W11Pro Satıcı: Acon
150.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 150000.00
Lenovo ThinPad X1 Carbon GEN 13 21NS004MTX U7-258V 32GB 1TB SSD 14" W11Pro Satıcı: ACON
150.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 150000.00
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition Ultra 7 32GB Ram 1TB SSD 14" 258V 2.8K Oled Windows 11 Pro Laptop 21NS004MTX
159.745,78 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
5 159745.78
Lenovo ThinPad X1 Carbon GEN 13 21NS004MTX U7-258V 32GB 1TB SSD 14" W11Pro Satıcı: Kraft Online
161.410,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 161410.60
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK