Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
76.932,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 76932.30 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX004 i7-1165G7 16 GB 500 GB SSD 14" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
77.557,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 77557.38 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 500GB SSD 14" WUXGA Freedos Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX004Satıcı: notebookstore
80.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 80509 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 500 GB SSD 14' FreeDos Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX004Satıcı: notebookstore
80.557,00 TL + Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 80567 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 500 GB SSD 14' FreeDos 20XW005KTX004Satıcı: NotebookStore
88.640,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 88640.99