Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: NotebookStore
80.342,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 80342.56 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX006 i7-1165G7 16 GB 2 TB SSD 14" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
80.690,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 80690.16 Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 9 Intel Core İ7 1165G7 16Gb 2 Tb Ssd 14'' Wuxga Freedos 20Xw005ktx006Satıcı: Notebook Store
82.016,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 82016.36 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 2TB SSD 14" WUXGA Freedos Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX006Satıcı: notebookstore
83.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 83609 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 2 TB SSD 14' FreeDos Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX006Satıcı: notebookstore
83.690,00 TL + Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
5 83700