Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
81.715,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 81715.12 Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 9 Intel Core İ7 1165G7 16Gb 250 Gb Ssd 14'' Wuxga W11h 20Xw005ktx008Satıcı: Notebook Store
81.715,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 81715.12 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX007 i7-1165G7 16 GB 240 GB SSD 14" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
82.565,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 82565.57 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX008 i7-1165G7 16 GB 250 GB SSD 14" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
82.565,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 82565.57 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX009 i7-1165G7 16 GB 256 GB SSD 14" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
82.565,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 82565.57 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 250 GB SSD 14" WUXGA Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX008Satıcı: notebookstore
85.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
6 85509 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 240GB SSD 14" WUXGA Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX007Satıcı: notebookstore
85.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
7 85509 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 256 GB SSD 14' Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX009Satıcı: notebookstore
85.565,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 85575 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 240 GB SSD 14' Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX007Satıcı: notebookstore
85.565,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 85575 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 256 GB SSD 14' Win 11 Home 20XW005KTX009Satıcı: NotebookStore
94.400,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 94400.41 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 240 GB SSD 14' Win 11 Home 20XW005KTX007Satıcı: NotebookStore
94.400,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
11 94400.41