Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
82.834,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
1 82834.50 Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 9 Intel Core İ7 1165G7 16Gb 512 Gb Ssd 14'' Wuxga W11h 20Xw005ktx011Satıcı: Notebook Store
82.834,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 82834.50 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX011 i7-1165G7 16 GB 512 GB SSD 14" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
83.737,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 83737.70 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX010 i7-1165G7 16 GB 500 GB SSD 14" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
83.737,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 83737.70 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 500GB SSD 14" WUXGA Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX010Satıcı: notebookstore
86.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 86709 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 512GB SSD 14" WUXGA Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX011Satıcı: notebookstore
86.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 86709 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 500 GB SSD 14' Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX010Satıcı: notebookstore
86.737,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 86747 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 512 GB SSD 14' Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX011Satıcı: notebookstore
86.737,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 86747 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 500 GB SSD 14' Win 11 Home 20XW005KTX010Satıcı: NotebookStore
95.748,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 95748.36 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 512 GB SSD 14' Win 11 Home 20XW005KTX011Satıcı: NotebookStore
95.748,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 95748.36