Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
82.834,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 82834.50 Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 9 Intel Core İ7 1165G7 16Gb 256 Gb Ssd 14'' Wuxga W11p 20Xw005ktx016Satıcı: Notebook Store
82.834,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 82834.50 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX015 i7-1165G7 16 GB 250 GB SSD 14" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
83.737,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 83737.70 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX016 i7-1165G7 16 GB 256 GB SSD 14" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
83.737,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 83737.70 LENOVO Thinkpad X1 Carbon Gen 9 Intel Core I7 1165g7 16gb 256 Gb Ssd 14' Win 11 Pro 20xw005ktx016Satıcı: notebookstore
86.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 86699.00 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 250 GB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX015Satıcı: notebookstore
86.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 86709 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 256GB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX016Satıcı: notebookstore
86.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 86709 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 256 GB SSD 14' Win 11 Pro 20XW005KTX016Satıcı: NotebookStore
95.748,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
8 95748.36 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 250 GB SSD 14' Win 11 Pro 20XW005KTX015Satıcı: NotebookStore
95.748,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
9 95748.36