Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
83.953,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 83953.90 Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 9 Intel Core İ7 1165G7 16Gb 512 Gb Ssd 14'' Wuxga W11p 20Xw005ktx018Satıcı: Notebook Store
83.953,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 83953.90 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 512GB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX018Satıcı: notebookstore | 1 yorum
83.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 84009 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX017 i7-1165G7 16 GB 500 GB SSD 14" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
84.909,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 84909.84 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX018 i7-1165G7 16 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
84.909,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 84909.84 LENOVO Thinkpad X1 Carbon Gen 9 Intel Core I7 1165g7 16gb 512 Gb Ssd 14' Win 11 Pro 20xw005ktx018Satıcı: notebookstore
87.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 87899.00 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 500GB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX017Satıcı: notebookstore
87.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 87909 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 512 GB SSD 14' Win 11 Pro 20XW005KTX018Satıcı: NotebookStore
97.096,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 97096.32 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 500 GB SSD 14' Win 11 Pro 20XW005KTX017Satıcı: NotebookStore
97.096,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 97096.32