Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
84.849,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 84849.40 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX019 i7-1165G7 16 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
85.847,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 85847.54 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 1TB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX019Satıcı: notebookstore
88.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 88809 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 1 TB SSD 14' Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX019Satıcı: notebookstore
88.847,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 88857 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 1 TB SSD 14' Win 11 Pro 20XW005KTX019Satıcı: NotebookStore
98.174,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 98174.67