Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
87.088,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 87088.17 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX020 i7-1165G7 16 GB 2 TB SSD 14" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
88.191,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 88191.80 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 2TB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX020Satıcı: notebookstore
91.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 91109 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 2 TB SSD 14' Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX020Satıcı: notebookstore
91.191,00 TL + Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
4 91201 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 2 TB SSD 14' Win 11 Pro 20XW005KTX020Satıcı: NotebookStore
100.870,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 100870.57