Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
85.968,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
1 85968.78 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 20XW005KTX013 i7-1165G7 16 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
87.019,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 87019.67 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7-1165G7 16GB 2TB SSD 14" WUXGA Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX013Satıcı: notebookstore
89.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 90009 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 2 TB SSD 14' Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 20XW005KTX013Satıcı: notebookstore
90.019,00 TL + Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
4 90029 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Intel Core i7 1165G7 16GB 2 TB SSD 14' Win 11 Home 20XW005KTX013Satıcı: NotebookStore
99.522,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 99522.62