Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
70.070,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
1 70070.93 Lenovo ThinkPad X1 Nano Gen 1 EVO Intel Core i7 1160G7 16GB 1TB SSD Windows 10 Pro 13" UHD Taşınabilir Bilgisayar 20UN002LTXSatıcı: BT Teknoloji | 3 yorum
73.647,91 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 73657.91 Lenovo ThinkPad X1 Nano Gen 1 20Un002Ltx Intel Core i7 1160G7 13" 16 GB RAM 1 TB SSD UHD W10Pro NotebookSatıcı: Bt Teknoloji
73.756,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 73756.77 LENOVO 13 THINKPAD X1 20UN002LTX CORE i7 1160G7-16GB RAM-1TB SSD-W10 PROSatıcı: onlinealisverisyap
74.344,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 74354 Lenovo ThinkPad X1 Nano G1 20UN002LTX i7-1160G7 16 GB 1 TB SSD 13" 2K W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: onlinealisverisyap
75.467,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 75467.17 Lenovo ThinkPad X1 Nano G1 20UN002LTX i7-1160G7 16 GB 1 TB SSD 13" 2K W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: Netsiparis
75.894,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
6 75894.90 LENOVO 13" THINKPAD X1 20UN002LTX CORE i7 1160G7-16GB RAM-1TB SSD-W10 PROSatıcı: netsiparis
78.081,50 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 78091.5 Lenovo Thinkpad X1 Nano 20Un002ltx İ7-1160G7 16 Gb 1 Tb Ssd Iris Xe Graphics 13" NotebookSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
78.157,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 78157.31