Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
51.358,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 51358.64 Lenovo 13.3" Dokunmatık Tp X13 G2 Yoga 20W8001htx Core İ5 1135G7-8Gb Ram-256Gb Ssd-W10 Pro 51.676,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 51676.10 LENOVO NB TP X13 G2 YOGA 20W8001HTX i5-1135G7 8GB 256GB 13.3 FHD WIN10PROSatıcı: Zitek Bilişim
51.959,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 51959.85 LENOVO 13.3" Dokunmatık Uyumlu Tp X13 G2 Yoga 20w8001htx Core I5 1135g7-8gb Ram-256gb Ssd-w10 ProSatıcı: Zitek Bilişim
53.154,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 53154.53 Lenovo NB TP X13 G2 Yoga 20W8001Htx i5 1135G7 13.3" 8 GB RAM 256 GB SSD FHD W10Pro Taşınabilir BilgisayarSatıcı: zitek bilişim
54.124,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 54124.84 LENOVO 13.3" DOKUNMATIK TP X13 G2 YOGA 20W8001HTX CORE i5 1135G7-8GB RAM-256GB SSD-W10 PROSatıcı: Zitek Bilişim
54.626,21 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 54636.21 Lenovo ThinkPad X13 Yoga G2 20W8001HTX i5-1135G7 8 GB 256 GB 13.3" W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: onlinealisverisyap
56.159,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 56159.84 Lenovo ThinkPad X13 Yoga G2 20W8001HTX i5-1135G7 8 GB 256 GB 13.3" W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: zmteknoloji
56.764,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 56764.33 LENOVO 13.3" Dokunmatık Uyumlu Tp X13 G2 Yoga 20w8001htx Core I5 1135g7-8gb Ram-256gb Ssd-w10 ProSatıcı: onlinealisverisyap
60.573,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
9 60573.07