Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 21199.00 Lenovo V14 82KA006YTX i7-1165G7 8GB 512SSD 14" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
22.069,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 22069.44 LENOVO V14 82ka006ytx I7-1165g7 8gb 512ssd 14" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
22.343,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
3 22343.31 Lenovo V14 G2 ITL 82KA006YTX i7-1165G7 8 GB 512 GB 14" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
22.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 22629.00 Lenovo V14 G2 ITL Intel Core i7 1165G7 8GB 512GB SSD Freedos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KA006YTXSatıcı: teknoraks | 1 yorum
23.339,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 23349