Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V14 82KA001TTX I3-1115G4 8gb 256SSD 14" Fullhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 256 GB - 8 GB
Satıcı: Seyhan Bilgisayar Sistemleri
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 26999.00
Lenovo V14 82KA001TTX İntel Core i3-1115G4 8GB 256GB SSD 14" Freedos
Satıcı: Seyhan Bilgisayar Sistemleri | 1 yorum
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 26999.00
LENOVO V14 G2 82ka001ttx I3-1115g4 8gb 256gb Ssd 14 Fhd Freedos Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 26999.00
LENOVO V14 G2 Itl 82ka001ttx I3-1115g4 8gb 256gb Ssd 14" Dos Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 26999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK