Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 24207.72 Lenovo V14 82KA006YTX01 i7-1165G7 8GB 1TBSSD 14" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
24.773,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 24773.76 LENOVO V14 82ka006ytx01 I7-1165g7 8gb 1tbssd 14" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
25.333,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
3 25333.00 Lenovo V14 G2 ITL 82KA006YTX01 i7-1165G7 8 GB 1 TB SSD 14" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
25.468,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 25468.00 Lenovo V14 Intel Core i7 1165G7 8GB 1TB SSD Freedos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KA006YTX01Satıcı: teknoraks
25.747,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 25757