Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknoraks
24.906,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 24906.00 Lenovo V14 82Ka006ytx07 İ7-1165G7 16Gb 1Tbssd 14" Fullhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar 24.595,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 24595.40 LENOVO V14 82ka006ytx07 I7-1165g7 16gb 1tbssd 14" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
25.272,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
3 25272.00 Lenovo V14 82KA006YTX07 i7-1165G7 16GB 1TBSSD 14" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
25.744,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 25744.00 Lenovo V14 Intel Core i7 1165G7 16GB 1TB SSD Freedos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KA006YTX07Satıcı: teknoraks
27.064,00 TL + Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 27074