Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo V14 G4 IRU 83A000GDTR Laptop Fiyatları

Lenovo V14 83A000gdtr İ7-13620H 16Gb 512Ssd 14" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

40.636,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 40636.20
Lenovo V14 G4 83A000GDTR i7-13620H 16GB 512GB SSD 14 FHD FreeDOS

Satıcı: Teknoraks

40.929,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 40939.9
Lenovo V14 G4 IRU 83A000GDTR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

40.999,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 40999.98
ONTECH - Lenovo Nb V14 83a000gdtr I7-13620h 16gb 512ssd O/b 14 Dos

Satıcı: netsipariş

41.380,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 41380.24
Lenovo V14 G4 IRU 83A000GDTR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Netsiparis

41.545,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 41545.18
Lenovo Nb V14 83A000gdtr I7-13620H 16Gb 512Ssd O/B 14 Dos

Satıcı: Netsiparis

41.853,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 41853.30
ONTECH - Lenovo Nb V14 83a000gdtr I7-13620h 16gb 512ssd O/b 14 Dos

Satıcı: Teknoraks

41.965,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 41965.56
ONTECH - Lenovo Nb V14 83a000gdtr I7-13620h 16gb 512ssd O/b 14 Dos

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

43.843,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 43843.09
ONTECH - Lenovo Nb V14 83a000gdtr I7-13620h 16gb 512ssd O/b 14 Dos

Satıcı: netsiparis

43.875,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 43875.94
Ontech - Lenovo Nb V14 83A000GDTR I7-13620H 16GB 512SSD O/b 14 Dos - 512 GB - 16 GB

Satıcı: teknoraks

44.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 44065.00
LENOVO NB V14 83A000GDTR I7-13620H 16GB 512SSD OB 14 DOS

Satıcı: NETSİPARİS

44.273,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 44273.90
LENOVO V14 G4 IRU 83A000GDTR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Dualpazar

44.380,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 44380.80
Ontech - Lenovo Nb V14 83A000GDTR I7-13620H 16GB 512SSD O/b 14 Dos - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Dualpazar

44.477,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 44477.28

Lenovo V14 G4 IRU 83A000GDTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo V14 G4 IRU 83A000GDTR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo V14 G4 IRU 83A000GDTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 324.2 mm
• Derinlik 215.2 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.43 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB + 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 40 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri HD 720p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Pil Gücü 38.0 Wh
• Pil Özellikleri Tümleşik
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo V14 G4 IRU 83A000GDTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.