Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo V14 G4 IRU 83A10096TR Laptop Fiyatları

Lenovo V15 G4 IRU 83A10096TR i5-13420H 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: tedarikzone

29.139,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 29139.06
LENOVO 83A10096TR, V15 G4 IRU, i5-13420H, 15,6" FHD, 8Gb Ram, 512Gb SSD, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free Dos Notebook

Satıcı: Ptd Bilişim

30.053,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 30053.25
Lenovo V15 G4 IRU 83A10096TR i5-13420H 8 GB 512 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook

Satıcı: Ptd Bilişim

30.939,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 30939.03
Lenovo V15 G4 IRU 83A10096TR i5-13420H 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: indirimdehepsi

31.019,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 31019.06
Lenovo V15 G4 IRU 83A10096TR i5-13420H 8GB 512GB SSD 15.6" Full HD FreeDOS Notebook

Satıcı: Ekare Bilişim | 2 yorum

31.547,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 31547.04
Lenovo Nb V15 83A10096TR I5-13420H 8gb 512SSD O/b 15.6 Dos

Satıcı: MBTEKNOLOJI

31.967,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 31967.52
Lenovo V15 G4 Iru 83A10096tr I5-13420H 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar K2

Satıcı: KUANTUM SANAL

31.986,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 31986.00
LENOVO NB V15 83A10096TR I5-13420H 8GB 512SSD O/B 15.6 DOS

Satıcı: KUANTUM

32.965,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 32965.10
LENOVO V15 83A10096TR I5-13420H 8GB 512GB SSD FDOS 15.6

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

32.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 32989.00
Lenovo V15 G4 83A10096tr İ5-13420H 8Gb 512Ssd 15.6" Fullhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Lowell Teknoloji

33.061,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 33061.20
Lenovo V15 G4 83A10096TR i5-13420H 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

33.176,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 33176.64
Lenovo V15 G4 83A10096TR i5-13420H 8GB RAM 512GB SSD 15.6″ FreeDOS Notebook 33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 33999.00
LENOVO V15 G4 IRU 83A10096TR i5-13420H 8GB 512GB SSD 15.6" Full HD FreeDOS Notebook

Satıcı: FarkCom

34.096,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 34096.62
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I5-13420H 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos taşınabilir Bilgisayar 83A10096TR - Siyah

Satıcı: SZRTEKNOLOJİ

34.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 34699.00
LENOVO 15.6" V15 83A10096TR CORE i5 13420H-8GB RAM-512GB NVME-FDOS

Satıcı: EbrarBilgisayar

34.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

15 34879
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 8gb 512GB SSD 15.6 Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar 83A10096TR 003

Satıcı: Dinamika Teknoloji Bilişim

36.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

16 36509

Lenovo V14 G4 IRU 83A10096TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo V14 G4 IRU 83A10096TR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo V14 G4 IRU 83A10096TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 324.2 mm
• Derinlik 215.2 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.43 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 40 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri HD 720p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Pil Gücü 38.0 Wh
• Pil Özellikleri Tümleşik
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo V14 G4 IRU 83A10096TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.