Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic
18.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 18999.99 LENOVO V15 82kb00gqtx Intel Core I5-1135g7 8 Gb 256gb Ssd Geforce Mx350 2 Gb Gddr5 15.6" Fhd FreedosSatıcı: magicteknoloji | 1 yorum
19.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 19999.99 Lenovo V15 G2 ITL 82Kb00Gqtx Intel Core i5 11357 15.6" 8 GB RAM 256 GB SSD Mx350 FHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Magic Teknoloji
19.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 19999.99 LENOVO V15 82kb00gqtx Intel Core I5-1135g7 8 Gb 256gb Ssd Geforce Mx350 2 Gb Gddr5 15.6" Fhd Freedos 82KB00GQTXSatıcı: eBilgisayarci
20.047,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 20047.49 Lenovo V15 G2 82KB00GQTX i5-1135G7 8GB 256GB SSD 2GB MX350 15.6 FHD FreeDOSSatıcı: Magic Teknoloji
20.064,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 20064.00 Lenovo V15 82KB00GQTX Intel Core i5-1135G7 8 GB 256GB SSD Geforce MX350 2 GB Gddr5 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 8GB+256GBSatıcı: magicteknoloji | 10 yorum
20.299,99 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 20309.99 Lenovo V15 G2 Itl 82KB00GQTX Intel Core i5 1135G7 8 GB 256 GB SSD 2 GB MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Seyhan Bilgisayar Sistemleri | 5 yorum
20.989,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
7 20999 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00GQTX i5-1135G7 8 GB 256 GB MX350 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Netsiparis
21.430,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 21430.80 Lenovo V15 G2 82KB00GQTX i5-1135G7 8GB 256GB SSD 2GB GeForce MX350 15.6" Full HD FreeDOS NotebookSatıcı: netsiparis
21.659,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
9 21659.60 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00GQTX i5-1135G7 8 GB 256 GB MX350 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: onlinealisverisyap
21.759,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
10 21759.76 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 8GB 256GB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
22.756,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
11 22756.71 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 8GB 256GB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
23.891,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
12 23891.86 Lenovo V15 G2 İ5 1135G7 8Gb 256Gb Ssd 2Gb Mx350 Fdos 15.6" Fhd 82Kb00gqtx & Per4 Canta 24.579,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
13 24579.77 Lenovo V15 i5 1135G7 8GB 256GB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 HOME 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
25.915,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 25925.03 Lenovo V15 82Kb00gqtx İ5-1135G7 8Gb 256G 15.6" Dos Mx350 Laptop 26.216,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
15 26216.56 Lenovo V15 I5 1135g7 8gb 256gb Ssd 2 Gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
27.737,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 27747.47 Lenovo V15 i5 1135G7 8GB 256GB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
27.875,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
17 27885.82