Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TEKNOCİTY1 | 53 yorum
14.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 15009 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00N9TX i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: TEKNOCİTY1
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 14999.00 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00N9TX i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: sahinbilgisayar | 9 yorum
15.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 15399.00 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00N9TX i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: YSFTEKNOLOJİ
15.848,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 15848.00 LENOVO V15 G2 Intel Core I5-1135g7 8gb 256 Gb Iris Xe 15.6 Fhd Freedos T.bilgisayar 82kb000stxb2Satıcı: STN TEKNOLOJİ
16.659,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 16659.02 LENOVO V15 G2 Intel Core I5-1135g7 8gb 256 Gb Iris Xe 15.6 Fhd Freedos T.bilgisayar 82kb000stxb2Satıcı: STN TEKNOLOJİ | 1 yorum
16.829,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 16829.01 Lenovo V15 G2 İntel Core i5-1135G7 8GB 256 GB Iris Xe 15.6 FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82KB000STXB2Satıcı: STN TEKNOLOJİ | 1 yorum
16.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 17009 Lenovo V15 i5-1135G7 8GB 256GB SSD 15.6" FHD FDOS TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR 82KB00N9TXSatıcı: Per4mance
18.268,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 18268.41 Lenovo V15 i5-1135G7 8GB 256GB SSD 15.6" FHD FDOS 82KB00N9TX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
18.301,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 18301.16 LENOVO V15 i5-1135G7 8GB 256GB SSD 15.6" FHD FDOS TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR 82KB00N9TX 82KB00N9TX99Satıcı: Per4mance
18.871,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 18871.00 Lenovo V15 G2 82Kb000Stxb2 i5 1135G7 15.6" 8 GB RAM 256 GB SSD Iris Xe FHD FreeDOS LaptopSatıcı: Stn Teknoloji
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 18999.00