Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: dualpazar
15.253,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 15253.63 Lenovo V15 Iml 82Nb003ntx İ5-10210U 8 Gb 256 Gb Ssd 15.6" W10pro Fhd Dizustu BilgisayarSatıcı: Dualpazar
16.325,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 16325.00 LENOVO V15 Iml 82nb003ntx I5-10210u 8 Gb 256 Gb Ssd 15.6" W10pro Fhd Dizüstü BilgisayarSatıcı: Dualpazar
16.325,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 16325.00 LENOVO 15.6" V15 82NB003NTX CORE i5 10210U-8GB RAM-256GB SSD-W10 PROSatıcı: Dualpazar | 2 yorum
16.651,50 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 16661.5 LENOVO V15 i5-10210U 8GB.Ram 256GB.SSD 15,6 W10PRO TÜMLEŞİK EKRAN KARTI/2CELL (Model:82NB003NTX)Satıcı: dualpazar
16.943,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 16943.72