Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elmacık
25.280,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 25280.63 LENOVO V15 G2 Intel Core I7 1165g7 40gb 2tb Ssd Freedos 15.6" 82kb00cbtxa14Satıcı: Elmacık
25.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 25899.99 Lenovo V15 G2 i7 1165G7 40GB 256GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTXSatıcı: PER4MANCE
26.307,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 26317.56 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 40GB 2tb SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX16Satıcı: Elmacık | 2 yorum
26.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 26609 LENOVO V15 G2 i7 1165G7 40GB 256GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX 82KB00CBTX13Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK
26.943,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 26943.00 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00CBTX16 i7-1165G7 40 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Elmacık
27.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 27499.99 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i7 1165G7 40 GB 2 TB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX14 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.909,99 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 28919.99 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 40GB 2TB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX14+ZettaÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
30.079,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 30089 Lenovo V15 G2 Intel Core i7 1165G7 40GB 2TB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX16Satıcı: Weblegelsin
30.143,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 30143.51 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 40Gb 2Tb Ssd Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cdtx14+Zettacanta 30.719,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
10 30719.94 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 40GB 2TB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX14+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.719,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
11 30719.96 Lenovo V15 G2 I7 -1165g7 40gb 2tb Ssd 15.6" Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
31.245,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 31255.8 Lenovo V15 G2 i7 1165G7 40GB 2TB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTXSatıcı: PER4MANCE
31.428,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 31438.81