Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK
23.460,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 23460.00 LENOVO V15 G2 i7 -1165G7 8GB 512GB SSD 15.6" FHD W11HOME 82KB00CBTX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
23.716,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 23716.97 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 8gb 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX18Satıcı: SANALDESTEK
23.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 24009 Lenovo V15 G2 I7 -1165g7 8gb 512gb Ssd 15.6" Fhd W11home Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
24.107,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 24107.65 LENOVO V15 G2 i7-1165G7 8GB 512GB SSD 15.6" FHD W11HOME 82KB00CBTX & PER4 ÇANTA 82KB00CBTX181Satıcı: Per4mance
24.558,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 24558.00 Lenovo V15 G2 Intel Core İ7 1165G7 8Gb 512Gb Ssd Windows 11 Home 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cbtx18 24.959,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
6 24959.48 Lenovo V15 G2 Intel Core i7 1165G7 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX18Satıcı: Weblegelsin
24.959,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 24959.50