Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
26.593,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 26593.50 Lenovo V15 G2 Intel Core i7 1165G7 8GB 1TB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX19Satıcı: Weblegelsin
27.263,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 27263.50 Lenovo V15 G2 I7 -1165g7 8gb 1tb Ssd 15.6" Fhd W11home Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
27.387,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 27397.8 LENOVO V15 G2 I7-1165g7 8gb 1tb Ssd 15.6" Fhd W11home Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtx 82KB00CBTX55Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK
27.423,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 27423.00 LENOVO V15 G2 i7-1165G7 8GB 1TB SSD 15.6" FHD W11HOME 82KB00CBTX & PER4 ÇANTA 82KB00CBTX182Satıcı: Per4mance
27.453,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27453.00 Lenovo V15 G2 Intel Core İ7 1165G7 8Gb 1Tb Ssd Windows 11 Home 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cbtx19 27.831,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 27831.47 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 8gb 1tb SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX19Satıcı: Weblegelsin
27.831,48 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 27841.48 Lenovo V15 Intel Core I7 1165G7 8gb 1tb SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX005Satıcı: Per4mance
27.926,37 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
8 27936.37