Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
25.401,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 25401.76 LENOVO V15 G2 i7 -1165G7 24GB 2TB SSD 15.6" FHD W11HOME 82KB00CBTX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
29.613,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 29613.88 Lenovo V15 G2 I7 -1165g7 24gb 2tb Ssd 15.6" Fhd W11home Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
30.353,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
3 30363.06 LENOVO V15 G2 I7-1165g7 24gb 2tb Ssd 15.6" Fhd W11home Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtx TYC00807742325Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK
30.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 30550.00 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 24GB 2tb SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX28Satıcı: Weblegelsin
30.967,48 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 30977.48 Lenovo V15 Intel Core I7 1165G7 24GB 2tb SSD Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX026Satıcı: Per4mance
31.605,65 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 31615.65