Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
58 dk önceki fiyat
1 22699.00 LENOVO V15 G2 I7 -1165g7 8gb 512gb Ssd 15.6" Fhd W11pro Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: ALTUN ELEKTRONİK
23.664,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
2 23664.00 Lenovo V15 G2 i7 1165G7 8GB 512GB SSD W11 PRO 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTXSatıcı: Per4mance
24.101,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 24101.62 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 8gb 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX34Satıcı: Weblegelsin
24.205,49 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 24215.49 Lenovo V15 G2 I7 -1165g7 8gb 512gb Ssd 15.6" Fhd W11pro Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
24.424,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
5 24424.85 LENOVO V15 G2 i7 -1165G7 8GB 512GB SSD 15.6" FHD W11PRO 82KB00CBTX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
24.448,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 24448.32 Lenovo V15 G2 I7 1165g7 8gb 512gb Ssd W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
24.613,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
7 24613.58 Lenovo V15 Intel Core I7 1165G7 8gb 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX003Satıcı: OKYANUS MALATYA
26.255,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 26265 Lenovo V15 G2 Intel Core İ7 1165G7 8Gb 512Gb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cbtx34 26.879,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 26879.49 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00CBTXM2 i7-1165G7 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
27.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
10 27299.00 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 8Gb 512Gb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cdtx15+Zettacanta 27.839,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 27839.94