Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: SANALDESTEK | 11 yorum
23.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 23209 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00CBTXA139 i7-1165G7 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: gmsbilisim
23.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 23499.00 LENOVO V15 Gen2 Intel Core I7 1165g7 16gb 512gb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd 82kb00cdtx18Satıcı: gmsbilisim
23.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
3 23599.00 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTXA139Satıcı: SANALDESTEK | 2 yorum
23.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 24009 LENOVO V15 i7-1165G7 16GB 512GB SSD 15.6" FHD W11PRO Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTXSatıcı: Per4mance
24.868,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 24868.17 Lenovo V15 G2 i7 1165G7 16GB 512GB SSD W11 PRO 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTXSatıcı: Per4mance
25.052,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 25052.97 Lenovo V15 i7-1165G7 16GB 512GB SSD 15.6" FHD W11PRO Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTXSatıcı: PER4MANCE
25.396,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 25406.41 Lenovo V15 G2 I7 -1165g7 16gb 512gb Ssd 15.6" Fhd W11pro Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
25.396,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 25406.41 Lenovo V15 G2 I7 1165g7 16gb 512gb Ssd W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
25.585,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 25585.14 LENOVO V15 i7-1165G7 16GB 512GB SSD 15.6" FHD W11PRO Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
25.601,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
10 25601.00 LENOVO V15 i7-1165G7 16GB 512GB SSD 15.6" FHD W11PRO Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
26.002,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 26002.29 Lenovo V15 G2 Intel Core İ7 1165G7 16Gb 512Gb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cbtx38 27.551,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
12 27551.48 Lenovo V15 İ7-1165G7 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd W11pro Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cdtx & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
27.911,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
13 27911.23 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00CBTXA139 i7-1165G7 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT | 1 yorum
29.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
14 29299.00