Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
29.135,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 29135.00 Lenovo V15 G2 Intel Core i7 1165G7 24GB 1TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX43Satıcı: Weblegelsin
29.797,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
2 29797.51 LENOVO V15 G2 i7 -1165G7 24GB 1TB SSD 15.6" FHD W11PRO 82KB00CBTX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
30.140,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 30140.58 Lenovo V15 G2 Intel Core İ7 1165G7 24Gb 1Tb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cbtx43 30.272,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 30272.98 Lenovo V15 G2 I7 1165g7 24gb 1tb Ssd W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtx1Satıcı: PER4MANCE
31.665,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 31665.14 Lenovo V15 G2 I7 -1165g7 24gb 1tb Ssd 15.6" Fhd W11pro Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
31.665,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 31665.14 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i7 1165G7 24 GB 1 TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX23 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin | 1 yorum
32.339,95 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
7 32349.95 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 24GB 1tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX43Satıcı: Weblegelsin
40.385,12 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 40395.12