Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
24.799,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 24799.84 Lenovo V15 G2 i7 1165G7 24GB 2TB SSD W11 PRO 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTXSatıcı: Per4mance
30.297,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 30297.60 Lenovo V15 G2 I7 -1165g7 24gb 2tb Ssd 15.6" Fhd W11pro Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
30.752,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 30762.44 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 24GB 2tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX44Satıcı: Weblegelsin
30.771,49 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 30781.49 LENOVO V15 G2 I7-1165g7 24gb 2tb Ssd 15.6" Fhd W11pro Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtx 82KB00CBTX34Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK
30.816,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 30816.00 Lenovo V15 G2 I7 1165g7 24gb 2tb Ssd W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
30.941,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 30951.17 Lenovo V15 G2 Intel Core İ7 1165G7 24Gb 2Tb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cbtx44 32.255,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 32255.49 Lenovo V15 Intel Core I7 1165G7 24GB 2tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX027Satıcı: Per4mance
32.637,74 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 32647.74 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 24gb 2tb SSD Windows 11 Pro 15.6\" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX24+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
33.369,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 33379 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 24Gb 2Tb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cdtx24+Zettacanta 34.079,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
10 34079.95