Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin | 2 yorum
28.909,99 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 28919.99 Lenovo V15 G2 Intel Core İ7 1165G7 40Gb 1Tb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cbtx47 31.775,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 31775.49 Lenovo V15 G2 Intel Core i7 1165G7 40GB 1TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX47Satıcı: Weblegelsin
31.775,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 31775.50 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 40GB 1tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX47Satıcı: Weblegelsin
32.437,48 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 32447.48 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 40Gb 1Tb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cdtx27+ZettacantaSatıcı: Weblegelsin
33.599,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 33599.94 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 40gb 1tb SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX27+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
33.599,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 33599.96 LENOVO V15 Gen2 Intel Core I7 1165g7 40gb 1tb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd 82kb00cdtx27Satıcı: Weblegelsin
34.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 34999.95