Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
23.029,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 23039 Lenovo V15 G2 Intel Core i7 1165G7 24GB 256GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX09Satıcı: Weblegelsin
23.519,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 23519.51 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 24GB 256GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX07+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.519,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 23519.96 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i7 1165G7 24 GB 256 GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX07 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
23.519,99 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 23529.99 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 24GB 256GB SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX09Satıcı: Weblegelsin
24.009,49 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 24019.49 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 24Gb 256Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cdtx07+Zettacanta 24.009,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 24009.94 LENOVO V15 Gen2 Intel Core I7 1165g7 24gb 256gb Ssd Freedos 15.6" Fhd 82kb00cdtx07 82KB00CDTX007Satıcı: Weblegelsin
24.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 24499.95