Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elmacık
23.474,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 23474.87 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 40GB 1tb SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX15Satıcı: Elmacık
24.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 24609 Lenovo V15 82Kb00Cbtx15 Intel Core i7-1165G7 15.6" 40 GB RAM 1 TB SSD FHD FreeDOS LaptopSatıcı: Elmacık
24.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 24699.99 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 40GB 1TB SSD Freedos 15.6\" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX13+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
27.729,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 27739 Lenovo V15 G2 Intel Core i7 1165G7 40GB 1TB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX15Satıcı: Weblegelsin
28.127,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 28127.51 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 40GB 1TB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX13+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.319,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
6 28319.96 LENOVO V15 G2 i7 1165G7 40GB 1TB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX 82KB00CBTX15 28.812,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 28812.00 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i7 1165G7 40 GB 1 TB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX13 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.909,95 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
8 28919.95 LENOVO V15 Gen2 Intel Core I7 1165g7 40gb 1tb Ssd Freedos 15.6" Fhd 82kb00cdtx13Satıcı: Weblegelsin
29.499,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 29499.95