Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Demiray Bilisim
27.250,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 27260 LENOVO V15 G2 I7 1165g7 8gb 1tb Ssd W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtx Uyumlu 82KB00CBTX-AE03 27.356,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 27356.00 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00CBTXA137 i7-1165G7 8 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
28.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 28299.00 LENOVO V15 G2 i7 -1165G7 8GB 1TB SSD 15.6" FHD W11PRO 82KB00CBTX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
28.513,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 28513.50 Lenovo V15 Intel Core I7 1165G7 8gb 1tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX006Satıcı: Per4mance
28.925,90 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 28935.9 Lenovo V15 G2 Intel Core i7 1165G7 8GB 1TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX35Satıcı: Weblegelsin
29.183,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 29183.50 Lenovo V15 G2 I7 -1165g7 8gb 1tb Ssd 15.6" Fhd W11pro Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
29.348,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
7 29358.58 Lenovo V15 G2 I7 1165g7 8gb 1tb Ssd W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtx UyumluSatıcı: PER4MANCE
29.348,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
8 29358.58 LENOVO V15 G2 I7-1165g7 8gb 1tb Ssd 15.6" Fhd W11pro Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtx 82KB00CBTX41Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK
29.423,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
9 29423.00 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 8Gb 1Tb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cdtx16+Zettacanta 31.849,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 31849.95