Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elmacık
20.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 20679.00 Lenovo V15 I7-1165G7 16Gb 512Ssd Fdos 15.6" Fhd 82Kb00cbtx06Satıcı: Elmacık
20.718,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
2 20718.71 LENOVO V15 82kb00cbtx02 I7-1165g7 16gb 512ssd 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Elmacık | 1 yorum
21.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 21299.99 Lenovo V15 82KB00CBTX02 I7-1165G7 16GB 512SSD 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Elmacık | 3 yorum
21.799,00 TL Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 21809 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00CBTX1 i7-1165G7 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Elmacık
22.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 22499.99 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX04+ZettaÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
22.559,00 TL + Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
6 22569 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 16Gb 512Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cdtx04+Zettacanta 23.159,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
7 23159.99 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i7 1165G7 16 GB 512 GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX04 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin | 1 yorum
23.519,99 TL Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
8 23529.99 Lenovo V15 i7-1165G7 16GB 512GB SSD 15.6" FHD FDOS Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTXSatıcı: PER4MANCE
24.626,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
9 24636.82 Lenovo V15 G2 I7 -1165g7 16gb 512gb Ssd 15.6" Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
24.626,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
10 24636.82 Lenovo V15 G2 i7 1165G7 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTXSatıcı: PER4MANCE
24.809,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
11 24819.83 LENOVO V15 i7-1165G7 16GB 512GB SSD 15.6" FHD FDOS Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
24.891,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
12 24901.08 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00CBTX1 i7-1165G7 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
26.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
13 26799.00