Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
6 dk önceki fiyat
1 25312.00 Lenovo V15 G2 i7 1165G7 16GB 256GB SSD W11 PRO 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTXSatıcı: Per4mance
26.816,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 26816.22 Lenovo V15 G2 Intel Core i7 1165G7 16GB 256GB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX37Satıcı: Weblegelsin
27.167,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 27167.50 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 16gb 256gb SSD Windows 11 Pro 15.6\" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX17+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
27.259,00 TL + Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 27269 Lenovo V15 G2 I7 1165g7 16gb 256gb Ssd W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
27.385,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 27395.84 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 16GB 256GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTX37Satıcı: Weblegelsin
27.733,48 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 27743.48 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 16Gb 256Gb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cdtx17+Zettacanta 28.419,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
7 28419.94 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i7 1165G7 16 GB 256 GB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX17 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.419,95 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
8 28429.95