Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PER4MANCE
27.129,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
1 27139.67 LENOVO V15 G2 I7 1165g7 40gb 256gb Ssd W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtx 82KB00CBTX-AE14 27.416,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 27416.00 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i7 1165G7 40 GB 2 TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX28 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin | 1 yorum
29.889,99 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 29899.99 Lenovo V15 G2 Intel Core I7 1165G7 40GB 2tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTXA149Satıcı: SANALDESTEK
30.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 30609 Lenovo V15 G2 I7 -1165g7 40gb 2tb Ssd 15.6" Fhd W11pro Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
32.222,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
5 32232.24 Lenovo V15 G2 I7 1165g7 40gb 2tb Ssd W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
32.410,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
6 32420.96 LENOVO V15 G2 I7-1165g7 40gb 2tb Ssd 15.6" Fhd W11pro Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtx TYC00807778663Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK
32.431,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 32431.00 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 40Gb 2Tb Ssd Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00cdtx28+Zettacanta 35.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
8 35999.95 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 40gb 2tb SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX28+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
35.999,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 35999.96