Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
30.800,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 30800.58 Lenovo V15 i5 1135G7 16GB 2TB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 HOME 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
31.454,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 31454.83 Lenovo V15 İ5 1135G7 16Gb 2Tb Ssd 2 Gb Mx350 15.6" Fhd W11 Home 82Kb00gqtx & Per4 Canta 31.683,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 31683.24 Lenovo V15 Intel Core I5 1135G7 16GB 2tb SSD 2gb MX350 15.6" Fhd W11H Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX & Per4 Çanta 82KB00GQTX192Satıcı: Per4mance
32.225,35 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 32235.35 Lenovo V15 Intel Core i5 1135G7 16 GB 2 TB SSD 2 GB MX350 Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXV23Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
33.497,49 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 33507.49