Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
30.600,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 30600.18 Lenovo V15 i5 1135G7 16GB 2TB SSD 2 GB MX350 W11P 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
31.210,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 31210.02 Lenovo V15 G2 I5 1135g7 16gb - 2tb Ssd Mx350 W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
31.250,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 31260.17 LENOVO V15 I5 1135g7 16gb 2tb Ssd 2 Gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtx 82KB00GQTX-AE04 31.759,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 31759.00 Lenovo V15 I5 1135g7 16gb 2tb Ssd 2 Gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
31.872,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 31882.97 Lenovo V15 i5 1135G7 16GB 2TB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
32.424,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
6 32424.80 Lenovo V15 Intel Core I5 1135G7 16GB 2tb SSD 2gb MX350 15.6" Fhd W11P Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX & Per4 Çanta 82KB00GQTX208Satıcı: Per4mance
32.513,71 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 32523.71 Lenovo V15 İ5 1135G7 16Gb 2Tb Ssd 2 Gb Mx350 15.6" Fhd W11 Pro 82Kb00gqtx & Per4 Canta 33.564,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 33564.84 Lenovo V15 G2 Intel Core i5 1135G7 16 GB 2 TB SSD 2 GB MX350 Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX20Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
34.546,33 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 34556.33