Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
31.423,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 31423.83 Lenovo V15 i5 1135G7 24GB 2TB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 HOME 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
32.091,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 32091.32 Lenovo V15 İ5 1135G7 24Gb 2Tb Ssd 2 Gb Mx350 15.6" Fhd W11 Home 82Kb00gqtx & Per4 Canta 32.221,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 32221.38 Lenovo V15 Intel Core I5 1135G7 24GB 2tb SSD 2gb MX350 15.6" Fhd W11H Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX & Per4 Çanta 82KB00GQTX196Satıcı: Per4mance
32.790,18 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 32800.18 Lenovo V15 Intel Core i5 1135G7 24 GB 2 TB SSD 2 GB MX350 Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXV35Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
35.784,61 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 35794.61