Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
27.704,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 27704.21 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 8GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
27.741,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 27741.49 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 8GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
28.894,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 28904.66 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 8GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: PER4MANCE
28.933,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28943.55 LENOVO V15 G2 i5 1135G7 8GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
28.942,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28942.00 LENOVO V15 G2 i5 1135G7 8GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
29.175,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 29175.00 Lenovo V15 G2 İ5 1135G7 8Gb 2Tb Ssd 2Gb Mx350 Fdos 15.6" Fhd 82Kb00gqtx & Per4 Canta 29.540,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
7 29540.20 Lenovo V15 Intel Core I5 1135G7 8gb 2tb SSD 2gb MX350 15.6" Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX & Per4 Çanta 82KB00GQTX172Satıcı: Per4mance
30.864,63 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 30874.63 Lenovo V15 Intel Core i5 1135G7 8 GB 2 TB SSD 2 GB MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXV10Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
31.476,26 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 31486.26