Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
32.722,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 32722.42 Lenovo V15 i5 1135G7 40GB 2TB SSD 2 GB MX350 W11P 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
33.332,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 33332.26 Lenovo V15 G2 I5 1135g7 40gb - 2tb Ssd Mx350 W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
33.417,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 33427.5 LENOVO V15 I5 1135g7 40gb 2tb Ssd 2gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtx 82KB00GQTXAE12Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK
34.031,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 34031.00 Lenovo V15 I5 1135g7 40gb 2tb Ssd 2gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
34.040,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 34050.29 Lenovo V15 i5 1135G7 40GB 2TB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
34.695,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
6 34695.98 Lenovo V15 İ5 1135G7 40Gb 2Tb Ssd 2 Gb Mx350 15.6" Fhd W11 Pro 82Kb00gqtx & Per4 Canta 35.427,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 35427.63 Lenovo V15 G2 Intel Core i5 1135G7 40 GB 2 TB SSD 2 GB MX350 Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX28Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
36.803,53 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
8 36813.53 Lenovo V15 Intel Core I5 1135G7 40GB 2tb SSD 2gb MX350 15.6" Fhd W11P Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX & Per4 Çanta 82KB00GQTX216Satıcı: Per4mance
37.656,92 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
9 37666.92