Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLE GELSİN
27.259,00 TL + Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
1 27269 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 24GB 2TB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX10+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.839,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 27839.96 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135G7 24 GB 2 TB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX10 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.419,95 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 28429.95 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 24GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
30.926,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 30926.58 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 24GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: PER4MANCE
31.583,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 31593.51 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 24GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
31.667,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 31667.21 LENOVO V15 G2 i5 1135G7 24GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX 12AE82KB00GQTX 31.857,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
7 31857.00 Lenovo V15 Intel Core I5 1135G7 24GB 2tb SSD 2gb MX350 15.6" Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX & Per4 Çanta 82KB00GQTX180Satıcı: Per4mance
33.238,47 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
8 33248.47