Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elmacık
22.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 22599.99 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 40GB 512GB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX12+ZettaÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
24.439,00 TL + Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
2 24449 Lenovo V15 Gen2 Intel Core İ5 1135G7 40Gb 512Gb Ssd Mx350 Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00hwtx12+Zettacanta 24.959,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 24959.94 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 40GB 512GB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX12+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.959,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 24959.96 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135G7 40 GB 512 GB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX12 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
25.479,95 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 25489.95 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 40GB 512GB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
27.898,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 27898.81 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 40GB 512GB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: PER4MANCE
28.491,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
7 28501.43 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 40GB 512GB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
28.889,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
8 28899.17 LENOVO V15 G2 i5 1135G7 40GB 512GB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX 14AE82KB00GQTX 29.004,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 29004.00 LENOVO V15 G2 i5 1135G7 40GB 512GB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & PER4 ÇANTA 82KB00GQTX182Satıcı: Per4mance
29.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 29239.00 Lenovo V15 G2 Intel Core i5 1135G7 40 GB 512 GB SSD 2 GB MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX12Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
30.096,42 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
11 30106.42