Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elmacık
23.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 23699.99 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135G7 40 GB 1 TB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX13 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
25.283,98 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 25293.98 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 40GB 1TB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX13+ZettaÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
26.789,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 26799 Lenovo V15 Gen2 Intel Core İ5 1135G7 40Gb 1Tb Ssd Mx350 Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00hwtx13+Zettacanta 27.359,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 27359.95 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 40GB 1TB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX13+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.359,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 27359.96 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 40GB 1TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
30.382,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 30382.53 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 40GB 1TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
31.135,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
7 31135.76 Lenovo V15 Intel Core I5 1135G7 40GB 1tb SSD 2gb MX350 15.6" Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX & Per4 Çanta 82KB00GQTX183Satıcı: Per4mance
31.985,40 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
8 31995.4