Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
27.243,98 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 27253.98 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 40GB 2TB SSD MX350 Freedos 15.6\" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX14+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
29.139,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 29149 Lenovo V15 Gen2 Intel Core İ5 1135G7 40Gb 2Tb Ssd Mx350 Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00hwtx14+Zettacanta 29.759,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
3 29759.95 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 40GB 2TB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX14+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.759,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 29759.96 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 40GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
32.322,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 32322.19 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 40GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: PER4MANCE
33.008,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
6 33018.77 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 40GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
33.213,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 33213.25 LENOVO V15 G2 i5 1135G7 40GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX 16AE82KB00GQTX 33.444,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 33444.00 Lenovo V15 G2 Intel Core i5 1135G7 40 GB 2 TB SSD 2 GB MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX14Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
34.679,46 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 34689.46