Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PER4MANCE
28.475,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 28485.16 Lenovo V15 i5 1135G7 16GB 256GB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
28.481,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 28481.93 Lenovo V15 I5 1135g7 16gb 256gb Ssd 2gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
29.014,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 29024.38 Lenovo V15 i5 1135G7 16GB 256GB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
29.086,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 29096.93 Lenovo V15 G2 Intel Core i5 1135G7 16GB 256GB SSD MX350 Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX17Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
29.229,37 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 29239.37 LENOVO V15 I5 1135g7 16gb 256gb Ssd 2gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtx 82KB00GQTXAE01 29.391,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
6 29391.00 LENOVO V15 G2 I5 1135g7 16gb - 256gb Ssd Mx350 W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: Per4mance
29.391,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
7 29391.00