Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: E-Markt | 1 yorum
23.519,02 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 23529.02 LENOVO V15 G2 i5 1135G7 24GB - 1TB SSD MX350 W11 PRO 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
29.282,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 29282.92 Lenovo V15 i5 1135G7 24GB 1TB SSD 2 GB MX350 W11P 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
29.892,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 29892.76 Lenovo V15 G2 I5 1135g7 24gb - 1tb Ssd Mx350 W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
29.904,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 29914.94 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 24gb 1tb SSD MX350 Windows11Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX23+ZettaÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
30.079,00 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
5 30089 LENOVO V15 I5 1135g7 24gb 1tb Ssd 2 Gb Mx350 W11p 15.6" Fhd uyumlu Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtx 82KB00GQTX-AE07 30.245,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 30245.00 Lenovo V15 I5 1135g7 24gb 1tb Ssd 2 Gb Mx350 W11p 15.6" Fhd uyumlu Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
30.527,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 30537.73 Lenovo V15 G2 Intel Core i5 1135G7 24 GB 1 TB SSD 2 GB MX350 Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX23Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
34.797,13 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 34807.13