Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
31.283,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 31283.20 Lenovo V15 i5 1135G7 24GB 2TB SSD 2 GB MX350 W11P 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
31.893,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 31893.04 Lenovo V15 G2 I5 1135g7 24gb - 2tb Ssd Mx350 W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
31.947,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 31957.7 LENOVO V15 I5 1135g7 24gb 2tb Ssd 2 Gb Mx350 W11p 15.6" uyumlu Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtx 82KB00GQTX-AE08 32.416,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 32416.00 Lenovo V15 I5 1135g7 24gb 2tb Ssd 2 Gb Mx350 W11p 15.6" uyumlu Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
32.570,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
5 32580.5 Lenovo V15 i5 1135G7 24GB 2TB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
33.080,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
6 33090.92 Lenovo V15 G2 Intel Core i5 1135G7 24 GB 2 TB SSD 2 GB MX350 Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX24Satıcı: Per4mance
36.853,69 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 36863.69