Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
23.813,98 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 23823.98 Lenovo V15 i5 1135G7 40GB 256GB SSD 2 GB MX350 W11P 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
28.160,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 28160.82 Lenovo V15 I5 1135g7 40gb 256gb Ssd 2gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
28.759,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 28759.00 LENOVO V15 I5 1135g7 40gb 256gb Ssd 2gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtx 82KB00GQTXAE09 28.882,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
4 28882.00 Lenovo V15 i5 1135G7 40GB 256GB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
28.933,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 28933.39 LENOVO V15 i5 1135G7 40GB 256GB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & PER4 ÇANTA 82KB00GQTX213Satıcı: Per4mance
29.121,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 29121.00 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 40gb 256gb SSD MX350 Windows11Pro 15.6\" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX25+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
29.139,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
7 29149 Lenovo V15 Intel Core I5 1135G7 40GB 256GB SSD 2gb MX350 15.6" Fhd W11P Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX & Per4 Çanta 82KB00GQTX213Satıcı: Per4mance
29.463,61 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 29473.61 Lenovo V15 i5 1135G7 40GB 256GB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
29.547,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 29557.98 Lenovo V15 Gen2 Intel Core İ5 1135G7 40Gb 256Gb Ssd Mx350 Windows11pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00hwtx25+Zettacanta 29.759,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 29759.95